Hakkımızda

Bina teknolojileri alanında 25 yıl önce faaliyetlerine başlayan Alfa Güvenlik çatısı altında 2022 yılında yapılandırılan Alfa Bina Teknolojileri markası, benimsediği vizyonu ile dünya çapında markalardan oluşan ürün guruplarını, “maksimum fayda ilkesi” ile bir araya getirip katma değerli projeler yaratmaya odaklanmıştır.

Alfa Bina Teknolojileri, Bina Otomasyon Sistemleri, Akıllı Ev sistemleri, Otel Otomasyon Çözümleri, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Profesyonel Ses Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Network Çözümleri, Güneş Enerjisi Sistemleri, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları gibi oldukça geniş bir yelpazede ürün portföyü sunarak, binaların teknolojiye dair ihtiyaçlarını bütünüyle karşılamaktadır.

Her biri alanında uzman eğitimli kadrosu ile, bünyesinde bulunan dünya markalarının doğru mühendislikle tasarlanıp uygulanmasında sektörün öncü kuruluşlarındandır. Proje ve kişiye özel çözümlerde vermiş olduğu danışmanlık hizmetleri ile doğru planlama ve doğru uygulama yapılmasını tesis eder.

Çeyrek asırla gelen sektör tecrübesi ile dünyada uygulanan bina teknoloji trendlerini yakından takip ederek, yeni ürün gruplarını bünyesine katma çalışmaları kararlılıkla devam etmektedir.

alfabts
Alfa Güvenlik Alarm Sistemleri Ltd. Şti.
Telefon :
0 (232) 489 88 33
Faks :
0 (232) 489 11 88
Mithatapaşa cad. no:444 D:1 Asansör- İZMİR
AlfaBts Harita
Copyright ©  - Alfa Bina Teknolojileri
Palanduz Tasarım
invilon web tasarım